MÜŞTERİ HİZMETLERİ0 312 385 22 32

Hoşgeldiniz. Bugün

ELASTOMER MESNET

Sıkıştırmalı çelik takviyeli neopren mesnetler

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Kalite Sözle Değil, Test Edilerek Kontrol Edilir...

SİSMİK İZOLATÖRLER

Deprem titreşim takozları sismik enerji ve hareketleri emmeye yardımcı olurlar.

GENLEŞME DERZLERİ

İçerdiği kauçuk metal yapısı ile deformasyonu bastan sona yayar ve kendi üzerinde abzorve ederek yok eder.

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Yumuşaklık ve estetik istenen tüm alanlara uygulanabilen esnek zemin kaplamalar

ATIŞ POLİGONU

Kapalı ve Açık Atış Alanları Yapımı

OSTİM OSB de 1982 yılından günümüze uzanan, kalitesini ispatlamış, 38 ülkeye ihracatını gerçekleştiren bir aile kuruluşu...

foto

Kauçuk Zemin Kaplama

Ana Sayfa » Ürünler » Zemin Kaplama » Kauçuk Zemin Kaplama » Kauçuk Zemin Kaplama

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

   Kauçuk zemin kaplama ; yumuşaklık ve estetik istenen tüm mekanlara uygulanan granül ve polimer malzemelerden yapılan kauçuk esaslı kaplama türüdür.

  Kauçuk zemin kaplamalar şok emici özellikte süspansiyon sağlaması özelliğine sahip, istenilen renk ve desende, aşınma direnci yüksek renk atmaya karşı anti oksidantlarla desteklenmiş, açık hava şartlarına uygun esnek yapıdadır.

  Kauçuk plakalar yoğun kullanım alanlarında kaymayı engeller ve düşme riskini azaltır. Kış şartlarında donma yapmamaktadır. Bu sayede kauçuk döşendiği mekanda yürüme güvenliğini sağlamaktadır.

kauçuk zemin kaplama

  Kauçuk zemin kaplama granül kauçukların poliüretan esaslı bağlayıcı ile karıştırılarak Karo (Kare) plaka, EPDM / SBR rulo halı, tekli kauçuk kilit taşı şeklinde 20 mm ile 50 mm arasında değişik kalınlıklarda ve renklerde pres baskı yöntemi ile üretilmektedir.

   Renklendirme için demir oksit ve krom oksit boya kullanılmaktadır. Güneşin yaymış olduğu UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Malzeme içerisinde kullanım miktarı %3’tür.

   Uygulaması düzgün yüzeyli beton zemin üzerine çift komponentli yapıştırıcılarla yapıştırılarak yapılmaktadır.

  Kullanım alanları çocuk oyun parkı alanları, fitness alanları, yürüyüş yolları, kreş bahçeleri, garaj ve nizamiye girişleri, havuz kenarları ve spor alanları (Basketbol, voleybol ve tenis sahaları) açık ve kapalı alanlar, atış poligonları, hayvan altlıkları, at padokları, at haralarının içine ve altlarında kullanılmaktadır.

01 Ağustos 2014